September 23, 2021

Cupa 1 Iunie Happy la Fotbal atrage ca un magnet, la Complexul Turistic de Natație Târgoviște

Participare impresionantă la Cupa 1 Iunie Happy la fotbal, destinată copiilor cu vârste cuprinse între 8 și 11 ani. S-au înscris 18 echipe, 12 la juniori E și 6 la juniori G, repartizate în grupe de câte 3. Competiția va începe la ora 12.00 și atrage aproximativ 200 de copii legitimați la cluburi din județul Dâmbovița. Le mulțumim sportivilor, antrenorilor și părinților!

Program fotbal Cupa 1 Iunie Happy

Juniori E (născuți 2007-2008)

Grupa A: Chindia, Găești, Kinder Albastru

Grupa B: Kinder Alb, Pucioasa, Petrolul

Grupa C: CSȘ, Kinder Portocaliu, Ulmi

Grupa D: Kinder Galben, Flacăra, Chindia 2

Program Juniori E

Grupa A:

Chindia – Găești (ora 12.00, teren 1)

Grupa B:

Kinder Alb – Pucioasa (ora 12.00, teren 2)

Grupa C:

CSȘ – Kinder Portocaliu (ora 12.15, teren 1)

Grupa D:

Kinder Galben – Flacăra (ora 12.15, teren 2)

Grupa A:

Chindia – Kinder Albastru (ora 12.45, teren 1)

Grupa B:

Kinder Alb – Petrolul (ora 12.45, teren 2)

Grupa C:

CSȘ – Ulmi (ora 13.00, teren 1)

Grupa D:

Kinder Galben – Chindia 2 (ora 13.00, teren 2)

Grupa A:

Găești – Kinder Albastru (ora 13.30, teren 1)

Grupa B:

Pucioasa – Petrolul (ora 13.30, teren 2)

Grupa C:

Kinder Portocaliu – Ulmi (ora 13.45, teren 1)

Grupa D:

Flacăra – Chindia 2 (ora 13.45, teren 2)

Semifinale

1A – 1C (ora 14.15, teren 1)

1B – 1D (ora 14.15, teren 2)

Finale

1A / 1C – 1B / 1D (ora 14.45, teren 1)

2A / 2C – 2B / 2D (ora 14.45, teren 2)

Juniori G

Grupa A: Kinder Albastru, Flacăra, Valea Lungă

Grupa B: Găești, Kinder Alb, Chindia

Program Juniori G (născuți 2009-2010)

Grupa A:

Kinder Albastru – Flacăra (ora 12.30, teren 1)

Grupa B:

Găești – Kinder Alb (ora 12.30, teren 2)

Grupa A:

Kinder Albastru – Valea Lungă (ora 13.15, teren 1)

Grupa B:

Găești – Chindia (ora 13.15, teren 2)

Grupa A:

Flacăra – Valea Lungă (ora 14.00, teren 1)

Grupa B:

Kinder Alb – Chindia (ora 14.00, teren 2)

Finale

1A – 1B (ora 14.30, teren 1)

2A – 2B (ora 14.30, teren 2)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*