June 24, 2019

Află rezultatele şi programul competiţiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Şcolar Târgovişte

07-13 IANUARIE 2019

ATLETISM:

– Prof.Guţoiu Nicolae+Bădiceanu Marius

Campionat Municipal de Atletism (Seniori, Tineret, Jun.I), 12-13 ian.2019 Bucureşti

  • Stancu Ionuţ – loc I-1500 m.Juniori I
  • Stancu Ionuţ – loc II-3000 m.Juniori I
  • Serban Gabriel – loc III-1500 m. Juniori I
  • Serban Gabriel – loc III-3000 m. Juniori I
  • Iancu Rebeca – loc III-1.500 m. Juniori III
  • Iancu Rebeca – loc II-3000 m.Juniori III
  • Ionaş Ivona – loc VI-400 m. Juniori II
  • Ionaş Ivona – loc VIII-800 m. Juniori II

           BASCHET:

 – Prof.Trandafirescu Gabriela      

Campionat Naţional U18 masculin -Turneu 12-13 ianuarie 2019 Târgovişte

                C.S.Ş.Târgovişte- C.S.Ş.Mediaş                                                                                    81- 38

C.S.Ş.Târgovişte- C.S.U.Braşov                                                                                    92- 38

– Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin -Turneu 13 ianuarie 2019 Bucureşti

C.S.Ş.- C.S.M.Târgovişte- ACS Champions Bucureşti                           75- 42

CS BBB Raptors Bucureşti- C.S.Ş.- C.S.M.Târgovişte                           35- 92

                VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion                                 

Campionatul Naţional Cadete – 13 ianuarie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- ASC Bravol Braşov                                                                          3-0(25-19;25-12;25-18).

 

 

14-20 IANUARIE 2019

           BASCHET:

 – Prof.Trandafirescu Gabriela      

Campionat Naţional U18 masculin, 18 ianuarie 2019 Oradea

                LPS Bihorul CSM Oradea-C.S.Ş.Târgovişte

– Prof.Ioan Valerian

Campionat Naţional U15 masculin , 19-20 ianuarie 2019 Târgovişte

               

                HANDBAL:

-Prof. Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori III, 19 ianuarie 2019 Bucureşti

Vulturii Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte

               

                LUPTE:

 – Prof.Cornea Cornel                          

Selecţie Lot Juniori III, 20 ianuarie 2019 Târgu-Mureş

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Bravol Braşov

 

                VOLEI:

– Prof.Atanasiu Ion                              

Campionatul Naţional Speranţe-Turneul IV, 18-19 ianuarie 2019 Târgovişte

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*