June 5, 2020

Liga 1 – Chindia Târgoviște! Află programul echipei noastre în urmatoarele 3 etape

Oficialii Ligii Profesioniste de Fotbal au anunțat programul următoarelor etape, practic ultima a turului și primele două din retur. Echipa noastră va juca două meciuri la rând la Ploiești, pe Ilie Oană, urmând ca în prima zi a lunii noiembrie să întâlnească Viitorul, în deplasare. Iată zilele și orele de disputare ale acestor meciuri, cu mențiunea că toate partidele vor fi televizate de Digi, Look și Telekom:

 

Chindia Târgoviște – FCSB, duminică, 20 octombrie, ora 20.30 (etapa a 13-a)

Chindia Târgoviște – Gaz Metan Mediaș, sâmbătă, 26 octombrie, ora 17.30 (etapa a 14-a, 2-2 în tur)

Viitorul – Chindia Târgoviște, vineri, 1 noiembrie, ora 20.30 (etapa a 15-a, 1-0 în tur)

Sursa- afcchindiatargoviste.ro

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*