January 21, 2020

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor Clubului Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 28.OCT.-03 NOV. 2019

BESCHET:

– Prof.Tănase Cătălin

Turneul 2 Campionatul Naţional„U16”M., 02-03 noiembrie 2019 Piteşti

LPS Viitorul Piteşti -C.S.Ş.Târgovişte 51-49

C.S.Ş.Târgovişte- CSU Braşov 56- 62

C.S.Ş.Târgovişte-CS Amicii Piteşti 92- 34

– Prof.Alexandru Daniel

Camionatul Naţional”U14”F., 02 noiembrie 2019 Cluj-Napoca

CS Universitatea NBS Cluj-C.S.Ş.-CSM Târgovişte 72-12

C.S.Ş.-CSM Târgovişte -Lapi Dej 37-28

– Prof.Toma Larisa

Campionatul Naţional„U16”feminin, 02-03 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş. -CSM Târgovişte- CSM Târgu-Jiu 45-39

CSS Craiova -C.S.Ş. -CSM Târgovişte 61-49

CSS Sibiu-C.S.Ş. -CSM Târgovişte 63-44

– Prof.Crasnic Miruna

Campionatul Naţional „U18”F. Etapă, 28 octombrie 2019 Alexandria

C.S.Ş-CSM Alexandria- C.S.Ş.-CSM Târgovişte 107-46

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I feminin, 03 noiembrie 2019 Şotânga

– C.S.Ş.Târgovişte- Independenţa Baia-Mare 2-1(2-1)

Au marcat:Istrate A., Ionescu I.

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”,02 noiembrie 2019 Târgovişte

– C.S.Ş Târgovişte- ACS Viitorul Argeş Alex.Duminică 2-1(1-0) Au marcat:Marcu, Podaru.

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 02 noiembrie 2019, Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- ACS Viitorul Argeş Alex.Duminică 2-1(0-1)

A marcat:Stoican 2g.

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional „U16”, 03 noiembrie 2019 Sfântu-Gheorghe

ACS Sepsi OSK Sfântu-Gheorghe-C.S.Ş Târgovişte 2-1(1-0)

A marcat:Vintilă 1g.

Campionatul Judeţean„U13”, 03 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte-CSM Fieni 0-1(0-0)

A marcat:Vintilă 1g.

HANDBAL;

– Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 03 noiembrie 2019 Buzău

LPS Buzău-C.S.Ş Târgovişte 28-44(15-22)

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II (F.), 02 noiembrie 2019 Braşov 50-53(24-26)

C.S.S.Dinamo Braşov–C.S.Ş.Târgovişte

LUPTE:

-Prof.Cornea Cornel

„Cupa României Cadeţi” 01-03 noiembrie 2019 Piteşti

Coteţ Alin – loc XIII ,categ.60 kg.
Burcea Alexandru – loc X, categ.65 kg.
Ionescu Ionut – loc IX categ.80 kg.
Udilă Ciprian – loc XV categ.92 kg.
VOLEI:

-Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Cadete, Etapa a III-a, 03 noiembrie 2019 Piteşti

LPS Viitorul Piteşti-C.S.Ş Târgovişte 3-2(25-22;12-25;17-25;25-22;15-12)

Program 04-10 NOIEMBRIE 2019

BESCHET:

– Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional„U13” Turneul 3, 09-10 noiembrie 2019 Bucureşti

– Prof.Păun Andreea

Campionatul Naţional„U15” Turneul 2 , 09-10 noiembrie 2019 Craiova

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Cupa României, 10 noiembrie 2019 Bucureşti

Carmen Bucureşti- C.S.Ş Târgovişte

– Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 10 noiembrie 2019 Mioveni

CS Mioveni- C.S.Ş Târgovişte

– Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 10 noiembrie 2019 Mioveni

CS Mioveni- C.S.Ş Târgovişte

– Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional „U16”, 09 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Kids Tâmpa Braşov

Campionatul Judeţean „U13”, 10 noiembrie 2019 Valea-Lungă

Fortis Valea-Lungă- C.S.Ş.Târgovişte

HANDBAL;

– Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 07 noiembrie 2019 Răzvad

C.S.Ş Târgovişte- CSS Tecuci

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 10 noiembrie 2019 Focşani

CSS Focşani -C.S.Ş Târgovişte

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*