November 29, 2020

Târgoviște Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 02-08 MARTIE 2020

ATLETISM

– Prof.Prodan Mihai şi Pătrăşcan Cornel

Campionatul Naţional„U18” Etapă Finală, 06-07 martie 2020 Bucureşti

Chiran Gabriel loc VI- 3000 m.- Prodan Mihai
Constantin Beatrice loc IX –greutate-Pătrăşcan Cornel
BASCHET:

– Prof.Tănase Cătălin

Campionatul Naţional„U16”masculin, Etapa a V-a tur fază semifinală, 07 martie 2020

Sala C.S.Ş.Târgovişte, ora 13,00

C.S.Ş Târgovişte- UBT Cluj-Napoca 43-63

– Prof.Alexandru Daniel

Campionatul Naţional„U14”feminin, 07 martie 2020 Moineşti

C.S.Ş.-CSM Târgovişte- Lapi Dej 34-30

FOTBAL:

– Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori D,”U13”, 08 martie 2020 Târgovişte

CSŞ Târgovişte- Kinder 1 Târgovişte 2-3(1-1)

Au marcat:Nedelcu şi Cristea

HANDBAL:

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Junioare II, Turneu Semifinal Grupă Valorică, 07 martie 2020 Bucureşti

CSM Bucureşti-CSŞ Târgovişte 58-28(28-16)

LUPTE:

Cornea Cornel şi Filip Georgiana
Campionatul Naţional Şcolar, 06-08martie 2020 Reşiţa

Minescu Andreea loc II categ.69 kg. -Prof.Cornea Cornel
Lăptici Gabriel loc V categ.48 kg.- Prof.Filip Georgiana
Udilă Ciprian loc V categ.92 kg.- Prof.Cornea Cornel
VOLEI:

– Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Cadete, 8 martie 2020 Târgovişte

CSŞ Târgovişte – CS Dacia Mioveni 1-3(25-14;17-25;19-25;22-25)

JUDO:

– Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

Campionatul Naţional de Tineret„U23”-Etapă Finală, 06-08 martie 2020 Oradea

Patulea Eric locul III medalie de bronz categ.+100
Radu Andrei locul V categ.100 kg.
Temelie Mihai locul VII categ.81 kg.
Program 09-15 MARTIE 2020

ATLETISM:

– Prof.Prodan Mihai

Campionatul Naţional „U16” , 13-15 martie 2020 Bacău

BASCHET:

– Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional„U13”, Turneu, 15 martie 2020 Târgovişte

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Campionatul Naţional Liga I fotbal feminin,15 martie 2020 Stadion Alpan Şotânga ora 12,00

C.S.Ş Târgovişte- Fair Play Bucureşti

– Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori D,”U13”, 15 martie 2020 Moreni

CSM Flacăra Moreni- CSŞ Târgovişte

HANDBAL:

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Jun.II, 14 martie 2020 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- CSS 2 Bucureşti

JUDO:

– Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

Campionatul Naţional de Juniori III„U16”, 13-15 martie 2020 Deva

LUPTE:

Cornea Cornel şi Filip Georgiana
Cupa României, 12-15 martie 2020 Odorheiul-Secuiesc

VOLEI:

– Prof.Atanasiu Ion

Turneul Semifinal Minivolei, 14-15 martie 2020 Târgovişte

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*