May 15, 2021

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor Clubului Sportiv Școlar Târgoviște!

Rezulate 12-18 APRILIE 2021

BASCHET:

             Prof.Păun Andreea 

       Campionatul Naţional U16, Turneu Semifinal 16-17.04.2021 Craiova

A.S.UBT Cluj Napoca – C.S.Ş.Târgovişte             84 – 63

C.S.Ş.Târgovişte- BC CSM Timişoara                  71 – 77

Ingerii Băniei Craiova – C.S.Ş.Târgovişte              65 – 45

           Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional U13 , Turneu 3, 17-18.04.2021 Sibiu

CSS Alpha Basketball Sibiu-C.S.Ş.Târgovişte     55- 45

C.S.Ş.Târgovişte- ABC Slam Bucureşti                35- 48

C.S.Ş.Târgovişte-CSS Alpha  Basketball Sibiu     44- 48

ABC Slam Bucureşti – CSS Târgovişte                 55- 54

FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga a II-a feminin,  17-18.04.2021 Roman, ora 11,00

C.S.M.Roman- C.S.Ş.Târgovişte                       3-1(2-1)

A marcat:Badea Monica.

            Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U19, 18.04.2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- FC Rapid Bucureşti              0-7(0-3)

            Prof.oboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U19, 18.04.2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- FC Rapid Bucureşti              3-6(1-3)

Au marcat:Ene, Vintilescu , 1 autogol.

 

              LUPTE:

Prof.Filip Georgiana

Turneu Internaţional U15,  15-18.04.2021 Cluj-Napoca

  • Girescu Alexandra –  loc II medalie de argint-categ.33 kg.

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Cadete, Turneul II, 16-18.04.2021 Braşov

C.S.Ş.Târgovişte –  ACS Sport Plus Brăila  3-1(25-15;23-25;25-19;25-7)

C.S.Ş.Târgovişte –  ACS Juvenil Braşov      3-0(25-14;25-11;25-4)

C.S.Ş.Târgovişte –  LPS Viitorul Piteşti       3-0 (25-20;25-9;25-16)

Echipa s-a calificat la Turneul Semifinal .

 

 

Program 19-25 APRILIE 2021

BASCHET:

Prof.Tănase Cătălin    

Campionatul Naţional  U18- Turneul 3, 24.04.2021 Târgovişte

 

FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga a II-a feminin,  20.04.2021, Şotânga- Stadion Alpan, ora 11,00

C.S.Ş.Târgovişte- Vasas Femina

            Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U 19, 25.04.2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-GSA Nucet

           Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional U19, 25.04.2021 Târgovişte

LUPTE:

Prof.Filip Georgiana şi Cornea Cornel

Cupa României U15, 22-25.04.2021 Odorheiul- Secuiesc

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*